Hakkımızda

The Life Hotel

HAKETTİĞİNİZ KONFOR

The Life Hotel Ankara’nın en nezih semtlerinden olan Çankaya bölgesinde yer almaktadır.

Ankara’da konaklamak isteyen misafirlerimiz için mükemmel bir lokasyonda olup bakanlıklara, resmi kurumlara, Congresium’a ve elçiliklere yakınlığı ile ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

The Life Hotel, Ankara’daki konaklamalarınız için butik konsept ile modern tasarımı birleştirerek donanımlı odalar sunmaktadır. Konum itibariyle siz değerli müşterilerimize ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Bünyemizde  bulunan Ankara manzaralı Merae restoranımızda deniz ürünlerinin tadına varabilir, Spa merkezimizde günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Misafirlerimiz için en iyi hizmeti sağlamaktan mutluluk duyarız.

Otelimiz havalimanına 30 dakika mesafede ve Ankara şehir merkezine 5 dakika mesafededir. Ayrıca bakanlıklara ve elçiliklere yakın konumdadır. Ankara’nın her yerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Misafirlerine eşsiz bir konaklama deneyimi sunan otelimiz sadece üstün kalite ve konfor sunmak için değil; aynı zamanda iş seyahati ya da tatil amaçlı seyahatler sırasında her türlü ihtiyacın karşılanması amacı ile tasarlanmıştır.

29
ODA
1
RESTORAN
22
PERSONEL
1
SPA

HİZMETLER